Padel Zaterdag 1

2e klasse Padel Zaterdag

1e in poule 2e klasse Padel Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 15 juni
4
PIM MULIER 1
0
CHIP & CHARGE 3
0
PADELCENTRUM LEEUWENBERGH 1
4
MLTV 90 1
0
BADHOEVEDORP 4
0
ELCKERLYC 1
Zaterdag 8 juni
0
MLTV 90 1
0
PIM MULIER 1
0
BADHOEVEDORP 4
0
UNICUM 3
2
CHIP & CHARGE 3
2
PADELCENTRUM LEEUWENBERGH 1

Wedstrijdschema

A.S.T.V Chip & Charge (Padel) 3
Padel Zaterdag 1
Uit
22-06-2019 11:30
Nr. 3039346
Baansoort: Overig

Poule stand (1e in poule 2e klasse Padel Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MLTV 90 1440016016
2.PIM MULIER 1430113313
3.CHIP & CHARGE 3522111911
4.PADELCENTRUM LEEUWENBERGH 15212101010
5.ELCKERLYC 14211979
6.BADHOEVEDORP 440041151
7.UNICUM 340040160