Padel Zaterdag 2

2e klasse Padel Zaterdag

1e in poule 2e klasse Padel Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 15 juni
4
MLTV 90 2
0
BUYTENWEGH 1
0
UNICUM 2
0
BADHOEVEDORP 3
0
CHIP & CHARGE 4
0
UNICUM 1
Zaterdag 8 juni
3
BADHOEVEDORP 3
1
MLTV 90 2
1
BUYTENWEGH 1
3
UNICUM 2
0
BADHOEVEDORP 5
0
CHIP & CHARGE 4
Zaterdag 1 juni
0
UNICUM 1
0
UNICUM 2

Wedstrijdschema

T.C. Unicum (Padel) 2
Padel Zaterdag 2
Uit
22-06-2019 00:00
Nr. 3038791
Baansoort: Overig

Poule stand (1e in poule 2e klasse Padel Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MLTV 90 2540116416
2.BADHOEVEDORP 3431011511
3.UNICUM 1421110610
4.UNICUM 2330010210
5.BUYTENWEGH 151047137
6.CHIP & CHARGE 441035115
7.BADHOEVEDORP 550051191

Spelers (2)