Donderdag 17+ Dames dubbel 2

1e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend

8e in poule 1e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 6 juni
3
MLTV 90 2
1
LEIDSCHENDAM 5
2
'S-GRAVENZANDE 1
2
OUD WASSENAAR 1
2
SEGHWAERT 1
2
DE DELFTSE HOUT 1
3
SOBRI 2
1
HTV BERG EN DAL 1
Donderdag 23 mei
0
MLTV 90 2
4
OUD WASSENAAR 1
1
LEIDSCHENDAM 5
3
'S-GRAVENZANDE 1
3
HTV BERG EN DAL 1
1
SEGHWAERT 1
1
SOBRI 2
3
DE DELFTSE HOUT 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 1e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.'S-GRAVENZANDE 1761024424
2.OUD WASSENAAR 1743022622
3.SOBRI 27412181018
4.DE DELFTSE HOUT 17322151315
5.LEIDSCHENDAM 57214111711
6.SEGHWAERT 171249199
7.HTV BERG EN DAL 172058208
8.MLTV 90 271065235