Zondag Groen 2

Groen 2 Groen Zondag

7e in poule Groen 2 Groen Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 juni
0
MLTV 90 2
6
LEEUWENBERGH 2
3
HTV BERG EN DAL 5
3
RIJSHAEGHE 3
5
NEVER OUT HOUTRUST 1
1
PARK MARLOT 3
Zondag 26 mei
3
MLTV 90 2
3
HTV BERG EN DAL 5
4
THOR DE BATAAF 2
2
NEVER OUT HOUTRUST 1
6
LEEUWENBERGH 2
0
RIJSHAEGHE 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LEEUWENBERGH 2650131531
2.NEVER OUT HOUTRUST 1650128828
3.THOR DE BATAAF 26402221422
4.PARK MARLOT 36303201620
5.RIJSHAEGHE 36213152115
6.HTV BERG EN DAL 560247297
7.MLTV 90 260153333