Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 31 mei
0
MLTV 90 1
4
HANENBURG 2
3
RIJSHAEGHE 1
1
HTV BERG EN DAL 2
3
BEQUICK-MAASSLUIS 2
1
DE HOEK 2
2
BREEKPUNT 4
2
EVERGREEN 2
Vrijdag 24 mei
3
DE HOEK 2
1
RIJSHAEGHE 1
2
EVERGREEN 2
2
MLTV 90 1
3
BEQUICK-MAASSLUIS 2
1
HTV BERG EN DAL 2
0
BREEKPUNT 4
4
HANENBURG 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HANENBURG 2770026226
2.BEQUICK-MAASSLUIS 27412171117
3.EVERGREEN 27151151315
4.DE HOEK 27322141414
5.HTV BERG EN DAL 27214121612
6.BREEKPUNT 47223111711
7.RIJSHAEGHE 17214101810
8.MLTV 90 170257217