Zaterdag 35+ Heren 2

3e klasse Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB)

7e in poule 3e klasse Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB)
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
3
DEKKER ROKKEVEEN 1
2
DE KIEVITEN 1
5
LEIDSCHENDAM 3
0
MLTV 90 2
1
WADDINXVEEN 6
4
SEGHWAERT 4
5
TE WERVE 2
0
WILHELMUS 1
Zaterdag 25 mei
0
WILHELMUS 1
5
LEIDSCHENDAM 3
3
SEGHWAERT 4
2
DEKKER ROKKEVEEN 1
0
WADDINXVEEN 6
5
DE KIEVITEN 1
3
TE WERVE 2
2
MLTV 90 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KIEVITEN 1760129629
2.SEGHWAERT 47502221322
3.TE WERVE 27502221322
4.LEIDSCHENDAM 37502221322
5.DEKKER ROKKEVEEN 17403191619
6.WADDINXVEEN 67205102510
7.MLTV 90 27106102510
8.WILHELMUS 170076296