Zondag 35+ Gemengd 1

3e klasse Gemengd 35+ Zondag

2e in poule 3e klasse Gemengd 35+ Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 juni
3
NOOTDORP 1
2
PARK MARLOT 1
3
DE RHIJENHOF 1
2
LEEUWENBERGH 1
1
DELFTSE TENNISBOND 2
4
PIJNACKER 3
2
OVERBOS 1
3
MLTV 90 1
Zondag 26 mei
5
MLTV 90 1
0
NOOTDORP 1
4
DE RHIJENHOF 1
1
PIJNACKER 3
5
OVERBOS 1
0
PARK MARLOT 1
2
LEEUWENBERGH 1
3
DELFTSE TENNISBOND 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd 35+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE RHIJENHOF 1770029629
2.MLTV 90 1760127827
3.OVERBOS 17502221322
4.PIJNACKER 37403171817
5.LEEUWENBERGH 17205142114
6.NOOTDORP 17205132213
7.PARK MARLOT 171069269
8.DELFTSE TENNISBOND 271069269